Jak to funguje

Jak to funguje?

 1. Když si nevíte rady je tady ProStudent. Jednoduše vyplníte objednávkový formulář, který se automaticky zašle na e-mail info@pro-student.cz. Objednávka je nezávazná.
 2. Po vyplnění nezávazné objednávky Vám připravíme a zašleme vypracovanou nezávaznou cenovou nabídku. Pokud Vám bude cena vyhovovat, tak Vaší zakázku nabídneme zpracovatelům.
 3. Zpracovatel, který přijme Vaší zakázku, Vám vypracuje ukázku podkladového textu, která Vám bude zpřístupněna k náhledu a ke schválení. Pokud Vám bude ukázka vyhovovat, tak nám ji emailem potvrdíte – do POTVRZENÍ je objednávka NEZÁVAZNÁ

  Podkladový text o rozsahu do 15 normostran:
  Pokud Vám bude připravená ukázka vyhovovat a budete mít zájem o pokračování, tak Vám připravíme a zašleme na email závaznou cenovou nabídku a vystavenou fakturu ve výši 100% z ceny objednávky. Po přijetí platby na účet společnosti, bude zpracovatel pokračovat ve zpracování. Kompletní podkladový text Vám bude doručen v termínu uvedeném v objednávkovém formuláři. 

  Podkladový text o rozsahu nad 15 normostran:
  Pokud Vám bude připravená ukázka vyhovovat a budete mít zájem o pokračování, tak Vám připravíme a zašleme na email závaznou cenovou nabídku a vystavenou zálohovou fakturu ve výši 50% z ceny objednávky. Po přijetí platby na účet společnosti, bude zpracovatel pokračovat ve zpracování. V domluveném termínu Vám bude poskytnuta k náhledu polovina podkladového textu ke kontrole a připomínkování. V případě, že odsouhlasíte zaslanou polovinu a budete mít zájem o pokračování, bude Vám připravena a zaslána doplatková faktura, tedy 50% z ceny objednávky. Po přijetí platby na účet společnosti, bude zpracovatel pokračovat ve zpracování. Finální verze podkladového textu Vám bude doručena v termínu, který jste uvedli v objednávkovém formuláři.
 4. Platbu provádíte na základě zaslané faktury, a to převodem na náš bankovní účet, který je uveden v zaslané faktuře, včetně variabilního symbolu, částky a dalších náležitostí. Platby za poskytované služby není možné provádět jiným než bezhotovostním převodem.
 5. Všechny podkladové texty kontrolujeme na plagiátorství, prostřednictvím systému odevzdej.cz. Tento kontrolní test Vám je zpřístupněn ihned, jakmile výsledek testu obdržíme z tohoto systému. Rychlost zpracování výsledků testu nemůžeme ovlivnit, rychlost výsledků je dána kapacitou systému odevzdej.cz.

 

© 2016 PROSTUDENT NET s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ADRESA: RYBNÁ 716/24, 110 00, PRAHA 1, IČ: 04960068, ODDÍL C, VLOŽKA 256303, MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE