Tipy a triky

Jak správně psát seminární, bakalářské a diplomové práce

CENA ZA ZPRACOVÁNÍ ODBORNÉHO TEXTU

Stručný souhrn nacenění zpracování odborného textu.

JAK VYPLNIT OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ?

Přinášíme Vám další článek, který se nyní zaměří na samotné vyplnění objednávkového formuláře.

JAK VYTVOŘIT STYL NADPISU A VYGENEROVAT AUTOMATICKÝ OBSAH?

Nedaří se Vám vygenerovat automatický obsah? Nevíte, jak nastavit styl nadpisů?
Zde Vám předkládáme krátký návod, jak překonat tento problém a bez problému si vytvořit STYL NADPISŮ a VYGENEROVAT AUTOMATICKÝ OBSAH.

ABSTRAKT versus ANOTACE

Jaký je rozdíl mezi anotací a abstraktem? Co si můžete přečíst v našem dalším článku.

JAK NASTAVIT OKRAJE V MS WORDU?

Nastavení okrajů v MS Wordu není nic složitého. Pokud i přesto si nejste jisti, kde a jak je nastavit, tak k tomu Vám může nápomoci náš návod, jak nastavit okraje v MS Word.

Hypotéza a výzkumná otázka práce a jak je správně formulovat

Připravili jsme pro Vás další zajímavý článek, tentokrát věnovaný problematice formulování hypotéz a výzkumných otázek práce.

Úvod závěrečné práce

Připravili jsme pro vás další zajímavý článek, který je tentokrát na přání našich klientů. Často jste nám totiž psali, že nevíte, jak máte uchopit úvod své závěrečné práce, nebo že si nejste jisti, co by měl úvod obsahovat.
Věříme, že se po přečtení našeho článku bude tajemství úvodu závěrečné práce rozluštěno a vy se můžete s chutí pustit do díla.

JAK NA FORMULACI CÍLE BAKALÁŘSKÉ ČI DIPLOMOVÉ PRÁCE


Většina studentů je přesvědčena o tom, že nejvýznamnější fází zpracování závěrečné práce je samotné napsání textu bakalářské či diplomové práce. Studenti zpravidla nepřikládají velký význam tomu, že jejich „studijní úspěch“ se bude odvíjet také od jiných neméně významných faktorů, jako je správný výběr tématu nebo správné formulování cíle závěrečné práce.

JAK SPRÁVNĚ PRACOVAT S LITERATUROU A DALŠÍMI ZDROJI V RÁMCI ZÁVĚREČNÉ PRÁCE


Práce s literaturou patří k velice důležitým parametrům bakalářské či diplomové práce. Pomocí odborné literatury student zpracovává celou teoretickou část, na základě které pak zpracovává část analytickou (praktickou).

ZÁVĚR DIPLOMOVÉ NEBO BAKALÁŘSKÉ PRÁCE


V rámci našeho blogu jsme se věnovali různým tématům v oblasti zpracování závěrečných prací, jako je Struktura bakalářské nebo diplomové práce, Teoretická či praktická část diplomové nebo bakalářské práce. Přestože většina studentů právě tyto oblasti pokládá za stěžejní na cestě napsání úspěšné závěrečné práce, je stěžejním předpokladem pro dotažení úspěchu do zdárného konce, také věnování patřičné pozornosti závěru práce.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Tipy a triky
© 2016 PROSTUDENT NET s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ADRESA: RYBNÁ 716/24, 110 00, PRAHA 1, IČ: 04960068, ODDÍL C, VLOŽKA 256303, MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE