Blog

CENA ZA ZPRACOVÁNÍ ODBORNÉHO TEXTU

Stručný souhrn nacenění zpracování odborného textu.

Co vše obsahuje zhotovený odborný text

Co vše obsahuje zhotovený odborný text?

JAK VYPLNIT OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ?

Přinášíme Vám další článek, který se nyní zaměří na samotné vyplnění objednávkového formuláře.

JAK VYTVOŘIT STYL NADPISU A VYGENEROVAT AUTOMATICKÝ OBSAH?

Nedaří se Vám vygenerovat automatický obsah? Nevíte, jak nastavit styl nadpisů?
Zde Vám předkládáme krátký návod, jak překonat tento problém a bez problému si vytvořit STYL NADPISŮ a VYGENEROVAT AUTOMATICKÝ OBSAH.

REFERENCE NAŠICH SLUŽEB

Nemůžete se rozhodnout, zdali využít našich služeb? Stále váháte a nejste si jisti? S rozhodnutím Vám mohou pomoci reference od našich klientů, kteří služby již využili a mají s námi zkušenosti.

ABSTRAKT versus ANOTACE

Jaký je rozdíl mezi anotací a abstraktem? Co si můžete přečíst v našem dalším článku.

JAK NASTAVIT OKRAJE V MS WORDU?

Nastavení okrajů v MS Wordu není nic složitého. Pokud i přesto si nejste jisti, kde a jak je nastavit, tak k tomu Vám může nápomoci náš návod, jak nastavit okraje v MS Word.

Hypotéza a výzkumná otázka práce a jak je správně formulovat

Připravili jsme pro Vás další zajímavý článek, tentokrát věnovaný problematice formulování hypotéz a výzkumných otázek práce.

Rozhovor s klientkou, která využila našich služeb

„Při náročné práci si dodělávám vzdělání, mám toho moc a nic nestíhám.“ Určitě jste se v této situaci, taky ocitli a přemýšleli, jak ji nejlépe vyřešit. Níže Vám nabízíme rozhovor s jednou naší klientkou, která popisuje svou situaci a cestu, jak se k našim službám dostala. Snad Vám tento článek pomůže si udělat představu o našich službách.

Úvod závěrečné práce

Připravili jsme pro vás další zajímavý článek, který je tentokrát na přání našich klientů. Často jste nám totiž psali, že nevíte, jak máte uchopit úvod své závěrečné práce, nebo že si nejste jisti, co by měl úvod obsahovat.
Věříme, že se po přečtení našeho článku bude tajemství úvodu závěrečné práce rozluštěno a vy se můžete s chutí pustit do díla.

Stránky

© 2016 PROSTUDENT NET s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ADRESA: RYBNÁ 716/24, 110 00, PRAHA 1, IČ: 04960068, ODDÍL C, VLOŽKA 256303, MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE