Kariéra

Máte zájem o flexibilní a kreativní pracovní příležitost? Chcete pracovat z pohodlí svého domova? Máte chuť se soustavně vzdělávat ve svém oboru a nabývat nové znalosti, vědomosti a informace? Nebo chcete, aby Vámi získané znalosti z Vašeho studia byly finančně oceněné?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli kladně, pak hledáme právě Vás. Zavedená společnost PROSTUDENT NET s.r.o. hledá zpracovatele odborných textů a studií. Nabízíme Vám možnost vydělat si zajímavé finanční prostředky v kombinaci s pružnou pracovní dobou, kterou si rozvrhnete sami, dle Vašich možností.

Jaké jsou naše požadavky:

  • osoba s vysokoškolským vzděláním, minimálně titul Bc. (preferovaný obor Ekonomie a příbuzné obory),
  • aktivní znalost anglického jazyka výhodou,
  • výborná znalost vystudovaného oboru,
  • výborná znalost českého jazyka, tj. gramatiky a stylistiky,
  • denní přístup k počítači a internetu,
  • ovládání MS Office, znalost balíku Adobe nebo jiných editorů a programů výhodou,
  • spolehlivost, samostatnost a odpovědnost především v plnění termínů.

Nabízíme Vám možnost spolupráce na živnostenský list (OSVČ). Odměny jsou vypláceny k 15. dni následujícího měsíce poté, co vznikl nárok na její výplatu. Nejlepší zpracovatelé mohou rovněž získat vedle standardní odměny také prémie, jako motivační odměnu za špičkově odváděnou práci a spolehlivost.

V případě, že máte zájem o spolupráci s naší společností, která klade důraz na profesionalitu, ochotu učit se a především ochotu pracovat, pak neváhejte zaslat svůj strukturovaný životopis, kopii diplomu dokládajícího Vaše nejvyšší dosažené vzdělání včetně ukázky dvou Vašich prací na e-mail info@pro-student.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost PROSTUDENT NET s.r.o.

 

© 2016 PROSTUDENT NET s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ADRESA: RYBNÁ 716/24, 110 00, PRAHA 1, IČ: 04960068, ODDÍL C, VLOŽKA 256303, MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE